Online Plant Market  - DLA PROFESJONALISTÓW

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
INWESTYCJI OGRODNICZYCH

Wycena roślin i tworzenie dokumentacji
Platforma szkółkarska on-line
Organizacja transportu dla inwestycji ogrodniczych

Wycena roślin

I tworzenie dokumentacji

Jeśli wykonujesz małą bądź dużą inwestycję i poszukujesz roślin i artykuły ogrodnicze, to chcemy chcemy służyć Tobie naszą wiedzą i doświadczeniem w jej realizacji.

 1. Wykonujemy wyceny na potrzeby projektów i przetargów w oparciu o aktualne stany magazynowe własne i oferty istniejące na rynku,
 2. Wyceniamy i realizujemy kompleksowo dostawy roślin. Możemy również dokonać nasadzeń zamówionych roślin,
 3. Pomagamy znaleźć rośliny, które są trudno dostępne,
 4. Wynajmujemy rośliny na imprezy i zapewniamy ich obsługę.

Dodatkowo:

 1. Służymy radą odnośnie stosowania zamienników roślin,
 2. Wystawiamy potrzebne dokumenty i atesty dla roślin,
 3. Posiadamy własny sprzęt do przewozu roślin.

Na rynku roślin ozdobnych istniejemy od 1991 roku. Posiadając wieloletnie doświadczenie w tej branży, możemy zaproponować skuteczną wiedzę niezbędną do prawidłowej realizacji zielonych inwestycji.

Zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z pozostałą częścią oferty.


Jak to działa?

Platforma szkółkarska online

Platforma sprzedażowa Online Plant Market umożliwia dostęp do bazy roślin, których stany magazynowe są na bieżąco aktualizowane w szkółkach holenderskich i polskich. Platforma pozwala również sprawdzać ceny na aktualnie dostępne rośliny, składać zamówienia on-line oraz pozwala tworzyć oferty dla Twoich klientów.
Online Plant Market jest dostępny 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

Najistotniejsze informacje na temat platformy sprzedażowej Online Plant Market znajdziesz na filmie promocyjnym (poniżej) oraz w dalszych informacjach.


Zamawianie roślin

Za pomocą formularza rejestracji, wyślij nam dane swojej firmy, niezbędne do rejestracji w Online Plant Market.

Po weryfikacji Twojej firmy, otrzymasz drogą mailową dostęp do indywidualnego konta klienta oraz pozostałe informacje potrzebne do korzystania z platformy Online Plant Market.

Jeśli jesteś już naszym klientem i posiadasz dostęp do platformy Online Plant Market, kliknij w poniższy przycisk.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia złożonego w Online Plant Market

 1. Po wysłaniu swojego zamówienia otrzymujesz na maila jego potwierdzenie od administratora wraz z możliwym terminem dostawy.
 2. Po otrzymaniu potwierdzenia dokonujesz płatności na podstawie faktury proforma (dla stałych klientów płatność może być odroczona). Żadne płatności nie są dokonywane online - płatność następuje dopiero po zweryfikowaniu dostępności roślin i potwierdzeniu zamówienia.
 3. Twoje zamówienie zostaje wysłane do producentów i skompletowane w magazynie w Holandii lub w Polsce.
 4. Po skompletowaniu następuje transport roślin do Białegostoku (skąd rośliny można odebrać lub są rozwożone dalej) lub bezpośrednio do klienta w zależności od ustaleń.
 5. W ten prosty sposób zamówisz rośliny zarówno dla małego ogrodu, jak i dla dużej inwestycji drogowej - bez wychodzenia z domu czy biura. Cały proces organizacji roślin i ich transportu pozostawiasz nam.

Regulamin korzystania z Online Plant Market wymaga pisemnej akceptacji podczas procesu rejestracji i jest dostępny po przesłaniu danych firmy o weryfikacji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej nowoczesnej platformy stworzonej dla branży ogrodniczej.

Jak rozpocząć i korzystać?

Wypełnij formularz rejestracji, który znajduje się obok. Administrator założy Ci konto w Online Plant Market.

Na podany w formularzu adres e-mail, otrzymasz dane dostępowe oraz regulamin korzystania z Online Plant Market.

Mam konto, co dalej?

Jeśli otrzymałeś od nas drogą mailową potwierdzenie rejestracji w Online Plant Market, przejdź na stronę logowania. Logując się, użyj otrzymany login i hasło.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wsparcie techniczne prowadzimy w dni robocze w godzinach 8:00 - 14:00 oraz w soboty w godzinach 8:00 - 14:00.

Kontakt mailowy umożliwia również wsparcie poza podanymi godzinami w miarę możliwości. W niedziele i święta pomoc techniczna jest nieczynna.

Formularz rejestracyjny


Przewóz roślin

Oferujemy:

 • znając się na roślinach jesteśmy w stanie przypilnować prawidłowy sposób załadunku tak, aby rośliny dojechały w dobrej kondycji,
 • możemy przewieźć rośliny luzem oraz w pojemnikach (w skrzyniach na paletach lub na wózkach CC),
 • auto (w przypadku dostaw drobnicowych) ma windę i paleciak, dlatego palety i wózki możemy zdjąć z auta bez użycia dodatkowego sprzętu (jeśli grunt na to pozwala),
 • możemy dostarczyć ilości drobnicowe jak i całosamochodowe.

Zajmujemy się profesjonalnym transportem roślin od 1991 roku. Możesz także zamówić u nas sam transport roślin i artykułów ogrodniczych zakupionych u różnych producentów i dostawców bez naszego pośrednictwa.